SILA TUR HAKKINDA

 

1997 Yılında kurulan acentamız bugüne kadar müşterilerinin en üst düzeyde beğenisini kazanmış olup birçok organizasyona imzasını atmıştır. IATA üyesi olan acentamız,tüm havayollarının bilet satışını da yapmaktadır. Yurtdışı gezilerinin organizesi; uçuş programlarının yapılması, otellerin ayarlanması, vizelerin alınması, araba kiralanması,gibi hizmetler vermektedir.Sıla Turizm genç, dinamik ve dürüst ekibiyle Hac ve Umre Programlarıyla da 1997'den bu yana yaklaşık 40.000 kişiye Umre ve Hac İbadetinde rehberlik yapmanın sevincini yaşamaktadır.Güler yüzlü, yenilikçi ve hizmette sınır tanımayan vizyonu, uçak biletinden, otel rezervasyonuna, hac ve umre organizasyonundan yurt içi - yurt dışı turlarına kadar geniş bir yelpazede kendini göstermiştir.

Acentamız rezervasyon sistemi olarak Türk Hava Yollarının TROYA Uluslararası rezervasyon sistemi olan AMADEUS kullanılmaktadır.Bu sistem sayesinde 750'yi aşkın havayolunu, 40.000 otel bilgisine anında ulaşıp, rezervasyon yapma imkanımız vardır. Biletleme departman bünyesinde çalışan deneyimli elamanlarımız, sayesinde gitmek istediğiniz parkur hakkındaki en uygun bağlantılar ve çeşitli bilet tipleri, en uygun fiyatları kısa bir sürede sizlere sunmaktadır.
VİZYONUMUZ
Misafirlerimize aile ortamında sevgi ve hoşgörü ile ömür boyu unutamayacakları tatlı hatıralar yaşatmak, ülkemizde ve uluslararası sahnede ilklerin, yeniliklerin en iyi seyahat ve etkinlik şirketi olmak.
MİSYONUMUZ
Sıla Turizm olarak misafirlerimize , kurumsal müşterilerimize ve uluslararası seyahat şirketlerine, aile atmosferinde, yeniliğe ve sürekli daha ileriye , daha iyiyi sunmayı sorumluluk bilen bir şirketiz.
HEDEFİMİZ
Hizmetlerimizi sürekli yenileyip geliştirirken uluslararası alanda güvenilir, kaliteli, düzeyli, disiplinli ve kültürel değerleriyle hoşgörü ve sevgi çıtasını yükseltmeyi ön planda tutarak, tüm departmanlarımızla, her alanda en iyiyi ve en yeniyi sunmayı ve istikrarı hedefleyen bir şirketiz.

Besim KAPLAN     Harun YURDAKUL     Musa BİÇKİOĞLU

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret22428
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.8572.8685
Euro3.28323.2963
Saat
Takvim